Fotograf Slubny Krakow

Elegancka i ponadczasowa fotografia slubna w Krakowie

Witamy i dziekujemy, ze odwiedziliscie nasza strone

Jay Kowalik Photography to kolaboracja nas dwojga Jagody i Jacka, bratnich dusz i prawdziwych przyjaciol a przede wszystkim szczesliwych zakochancow.

Szczerze wierzymy, ze fotografia slubna powinna byc traktowana jak prawdziwa sztuka. Jako profesjonalni artysci starmy sie byc wszedzie bez rzucania sie w oczy i kreatywnie uwieczniac chwile i momenty podczas waszego slubu, ktore w innym wypadku moglyby przepasc bezpowrotnie.

Jako slubni fotografowie w Krakowie, nie tylko dokumentujemy to co tu i teraz – staramy sie fotografowac szczere emocje, uczucia i szczegolne momenty pomiedzy wami,wasza rodzina i znajomymi.

Zawsze staramy sie opowiedziec prawdziwa i pelna emocji historie waszej milosci.

Poniewaz nasza kariera z fotografia zaczela sie gdy mieszkalismy w Londynie mamy spore doswiadczenie w fotografowaniu par miedzynarodowych jak rowniez slubow i sesji zagranicznych tz. destynacyjnych.

Troche wiecej o nas

H

HISTORIE MILOSNE


Wasze momentyWasza milosc

Nasza Interpretacja

Wasz ślub będzie taki jak wy – wyjątkowy i niepowtarzalny. Dzień wypełniony, radoscia, autentycznymi emocjami i przede wszystki szczera miloscia was dwojga. Otoczeni rodzina i przyjaciolmi, razem będziecie przeżywać prawdopodobnie jeden z najważniejszych momentów w waszym życiu. To jest to co kochamy najbardziej w ślubnej fotografii – świadomość tego ,ze przekażemy wam pamiątkę, która będzie celebrowana  nie tylko przez was i ale też przez wasze dzieci i wnuki.

Pamietajcie jednak, że dzień waszego ślubu szybko umknie wam z pamięci, wiele momentów zostanie zapomnianych i przepadnie bezpowrotnie.

Wiemy, że naszym obowiązkiem jako fotografów ślubnych jest dostarczenie zdjęc ślubnych, które odświeża wasze wspomnienia z tego szczegolnego dnia niemalże natychmiastowo. Pragnienie, aby te wszystkie emocje, które towarzyszyły wam w dniu ślubu rozbudzały się na nowo za każdym razem kiedy będziecie przeglądać wasz ślubny album.

Przygotujcie się też na to, że wiele zdjęć ukaże wam momenty, których nie mieliście okazji zobaczyć w ślubnym zgiełku. Jestesmy przekonani, ze zachwyca i zaskoczą was one nie mniej, niż zdjęcia z sesji plenerowej.

Jako Fotografowie Ślubni w Krakowie postaramy się dostarczyć wam piękne, szczegółowo wyselekcjonowane fotografie, które zawsze jak na nie spojrzycie przywołają wspomnienia i pozwolą wam przypomnieć sobie jak wyjątkowy i niepowtarzalny był wasz ślub.