Poznaj nas

Fotografowie Slubni w Krakowie

To my! Jagoda i Jacek

O nas

Szczerze wierzymy, że życie jest dużo bardziej satysfakcjonujące  kiedy przeżywasz je z ukochana osoba. Dzielimy nasze życie razem już od ponad 17 lat – jestesmy bratnimi duszami a przedewszystki przyjaciolmi. Rozumiemy sie bez slow i to często pomaga nam w pracy – jedno spojrzenie i już wiemy co, jak i gdzie. Jestesmy rowniez szczęśliwymi rodzicami naszej 4 letniej Zoe, która każdego dnia motywuje nas do działania i inspiruje swoja ciekawosc swiata.

Po ponad 13 latach spędzonych w Londynie, tęsknota za bliskimi wziela gore i postanowilismy wrocic do naszego ukochanego Krakowa. Na szczęście fotografia slubna pozwala na duza mobilnosc dzieki czemu nie jestesmy scisle uwiazani lokalizacja w której fotografujemy.

Co więcej,  z przyjemnością latamy na śluby destynacyjne do różnych zakątków Europy i świata. Fotografowaliśmy już śluby we Francji , Hiszpanii czy Włoszech ale chętnie polecimy też dalej. Mamy ogromne doświadczenie w pracy z parami różnej narodowości, różnych kultur i religii. Oprócz par angielskich mieliśmy przyjemność fotografować pary ze Stanów Zjednoczonych, Chin, Szwajcarii, Japoni, Hiszpanii, Francji, Emiratów Arabskich,Włoch, Grecji, Egiptu, Niemczech, Turcji czy Brazylii. Chętnie poznamy też wasza historie.

Nasze fotografie były publikowane na międzynarodowych blogach i magazynach ślubnych takich jak: Your London Wedding Magazine, London Bride Magazine, Confetti Daydream Blog, Juno and Joy, So you’re getting married, Professional Photographer or Moment Junky.

Jagoda jest absolwentka Kensington and Chelsea College w Londynie a  fotografia ślubna zajmujemy się profesjonalnie od ponad 6 lat.

publikacje slubow

Głęboko wierzymy, ze fundamentalnym celem kazdego fotografa jest rozwój osobisty i szukanie nowych inspiracji w sztuce. Nasze fotografie ślubne ukazują klasyczna i ponadczasowa elegancję, która zawsze pozostanie aktualna